۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (6 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

تعمیر یخچال فریزر در تهران

خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدگی اصلی

تعمیر یخچال فریزر در تهران

تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید تخصصی اصلی ما می‌باشد و ما برای مدت ۱۰ است که این خدمت را تهران ارائه می‌دهیم.

هزینه‌ی تعمیر پایین

ما می‌دانیم که هیچ کسی دوست ندارد که بعد از تعمیر یخچال فریزر هزینه‌ی زیادی پرداخت نماید. بنابراین تعمیرکاران ما سعی می‌کنند با تشخیص صحیح علت خراب یخچال، با پیشنهاد کم هزینه‌ترین تعمیر، هزینه‌ها را برای شما کاهش دهند. و حدالامکان تلاش می‌کنیم که قطعه‌ی معیوب را به جای تعویض تعمیر کنیم تا شما مجبور به پرداخت هزینه‌ی زیاد برای قطعات یدکی یخچال فریزر نشوید. همین‌طور تعمیر انجام شده را برای مدت شش ماه تضمین می‌کنیم یعنی اگر یخچال فریزر شما دوباره دچار آن مشکل شد ما بودن دریافت هیچ هزینه‌ای، مشکل را دوباره تعمیر می‌کنیم.

  برندهای یخچال فریزر که ما تعمیر می‌کنیم

  مراحل تعمیر یخچال فریزر

  ۴ اتمام تعمیرات

  یخچال فریزر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل یخچال فریزر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.

  دمای اتاق روی یخچال فریزر شما تأثیر می‌گذارد

  معمولا یخچال فریزها تحت فشار هستند و برای همین بیشتر مواقع وقتی دمای اتاق به ۳۰ درجه سانتیگراد برسد و در همین دما باقی بماند باعث خرابی یخچال‌تان می‌شود. این مسئله، خاص مدل‌های یخچالی است که در ایران خرید‌و‌فروش می‌شود. یکی از دلایل کلیدی این اتفاق این است که کندانسور (که در پشت یخچال قرار گرفته است و معمولا تهویه‌ی کمی دارد) نمی‌تواند سریع گرما را به محیط منتقل کند. با یک حساب سر انگشتی متوجه می‌شوید برای اینکه کندانسور انرژی انتقال گرما را داشته باشد باید دمای هوا در اطرافش ۱۰ درجه خنک‌تر از خود یخچال باشد. اگر کندانسور نتواند گرما را به هوای اطراف انتقال دهد نمی‌تواند گرمای مواد غذایی داخل یخچال را جذب کند و به همین علت مواد غذایی خنک نمی‌شوند.

  یخچال فریزرهای قرار گرفته در گاراژ، زیرزمین، زیر سایه‌بان و غیره

  از طرف دیگر، اگر دمای محیطی که یخچال فریزر را در آن قرار داده‌اید بیش از حد سرد باشد به مشکل دیگری بر می‌خورید. بسیاری از مردم یخچال فریزر خود را در مکانی بیرون از ساختمان اصلی یا در محل‌هایی با دمای پایین نگه می‌کنند. به خاطر داشته باشید وقتی دمای هوا خیلی سرد باشد کندانسور(ها) خاموش می‌شود. این موضوع سبب آب شدن مواد غذایی یخ‌زده درون یخچال می‌شود. ولی چنین مشکلی برای فریزرها اتفاق نمی‌افتد، چون فریزرها طوری طراحی شده‌اند که دمای داخل خود را خیلی پایین نگه دارند.

  رطوبت یخچال فریزر و رشد کپک‌های سیاه

  در محیط‌هایی که دمای هوا پایین است با خطر بالای ایجاد رطوبت و رشد کپک‌های سیاه رو‌به‌رو هستید. رطوبت وقتی ایجاد می‌شود که جریان هوای سرد با قسمت‌های گرم بیرونی یخچال در تماس باشد. در چنین مواردی لزومی برای نگرانی نیست. ولی ممکن است با پدیده‌ی تشکیل رطوبت روی درز یخچال فریزر برخورد کنید که احتمالاً بعدها فرسودگی و زنگ‌زدگی داخل یخچال فریزرتان را در پی خواهد داشت.

  برای تعمیر یخچال فریزر به کمک نیاز دارید