۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران

آیا یخچال فریزر جنرال الکتریک شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما یخچال فریزر جنرال الکتریک شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم یخچال فریزر جنرال الکتریک شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که یخچال فریزر جنرال الکتریک دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

یخچال فریزر جنرال الکتریک شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح یخچال فریزر جنرال الکتریک، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه جنرال الکتریک GE

  لوازم برقی برند جی ای یک شرکت لوازم خانگی با مرکزیت لوییس ویل واقع در ایالت کنتاکی می‌باشد. این برند متعلق به هایر Haier یک شرکت تولیدی چینی بوده که یکی از برندهای معروف لوازم برقی در ایالات متحده و تولیدکنندگان لوازم خانگی با عنوان جی‌ای GE، پروفایل Profile، کافی cafe، مونوگرام Monogram و هات پوینت Hotpoint می‌باشد. این شرکت همچنین صاحب فرست بیلت یک جامعه همکاری جهانی و بنای آرت میکرو فکتوری در لوییس ویل ایالت کنتاکی است. این شرکت تا سال ۲۰۱۶ متعلق به جنرال الکتریک بود و در ادامه با نام لوازم برقی  GEو لوازم روشنایی و مصرف کننده صنعتی GEشناخته شد .هایر تا سال ۲۰۵۶ حق دارد از برند GE استفاده کند. تا ژوئن سال ۲۰۱۷ شرکت صاحب سهم ۱۴٪ بازار از فروش لوازم برقی آمریکا بود.

  ما متخصص تعمیر جی‌ای GE هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات جنرال الکتریک به دست آورید.

  مراحل تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک GE

  ۴ انجام تعمیرات

  یخچال فریزر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل یخچال فریزر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

  مشکلات رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  فرض کنید در یخچال فریزر جنرال الکتریک را باز می‌کنید و مجبور می‌شوید همه چیز را در سطل زباله بریزید. وقتی برای مدتی طولانی یخچال‌تان درست کار نمی‌کند، دقیقاً مجبور می‌شوید همین کار را بکنید. نکته مثبت اینجاست که خیلی از مشکلات رایج به شکلی هستند که می‌توانید آن را حل کنید. در اینجا چند خرابی رایج،‌ به همراه علت احتمالی و راه سریع درست کردنش آمده است.

  دمای یخچال فریزر جنرال الکتریک به اندازه کافی سرد نیست: اگر اتصالات ترموستاتِ برفک‌زدا، یخ زده‌اند باید عوض شوند. با این‌حال، ‌اول یخچال‌تان را از برق بکشید و سعی کنید پیچه چگالنده را با برس یا مکنده مخصوص تمیز کنید. اگر فایده‌ای نداشت با ما تماس بگیرید.

  یخ‌ساز یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمی‌کند: ممکن است مدول موتور یخ‌ساز گیر کرده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. یک علت محتمل دیگر می‌تواند گیر کردن آب در ورودی شیر باشد.

  یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمی‌کند: ممکن است بر اثر نوسانات شدید جریان برق، رله فرسوده، و یا قطع شدن یک مدار، بورد کنترل الکتریکی آسیب دیده باشد، و احتیاج به تعویض داشته باشد.

  یخچال فریزر جنرال الکتریک صداهای بلندی در می‌آورد:‌ اگر بورد کنترل الکتریکی صدمه خورده باشد باید تعویض گردد.

  یخچال فریزر جنرال الکتریک آب سرد یا یخ درست نمی‌کند:‌ فیلتر را مرتباً عوض می‌کنید؟ با گذشت زمان فیلتر آب یخچالتان آشغال‌ها و آلودگی‌هایی را که باید فیلتر کند، جمع می‌کند.

  موتور کمپرسور یخچال فریزر جنرال الکتریک به صورت یک‌سره کار می‌کند:‌ ترموستات ایراد دارد. گاز مبرد کم است و باید شارژ شود. کمپرسور ایراد دارد.

  یخچال فریزر جنرال الکتریک همیشه به یخ‌زدایی نیاز دارد: لاستیک درب ایراد دارد و باید  تمیز و در صورت نیاز عوض شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک GE

  تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک

  تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک