۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز بدون رای)
Loading...

مرکز تعمیر مایکروفر هات‌پوینت در تهران

تعمیر مایکروفر هات‌پوینت
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
مایکروفر هات‌پوینت

تعمیر مایکروفر هات‌پوینت در تهران

آیا مایکروفر هات‌پوینت شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش مایکروفر هات‌پوینت تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما مایکروفر هات‌پوینت شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم مایکروفر هات‌پوینت شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که مایکروفر هات‌پوینت دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

مایکروفر هات‌پوینت شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح مایکروفر هات‌پوینت، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر مایکروفر هات‌پوینت را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه هات‌پوینت

  در سال ۱۹۰۳، اِرِل ریچاردسون، خواننده کنتور و رئیسِ کارگاهِ یک کمپانی در اونتاریوی کالیفرنیا، نسخه‌ای کوچک و سبک از یک اتوی الکترونیکی را، که اولین بار در سال ۱۸۸۲ ثبت شده بود، طراحی کرد. بعدها نام این وسیله به اتوی هات‌پوینت تغییر کرد.

  در سال ۱۹۱۸ هات‌پوینت و کمپانی جنرال الکتریک ادغام شدند و اولین وسایل برقی خانگی با نام تجاری هات‌پوینت را تولید کردند.

  بین سال‌های ۱۹۲۴ تا ۱۹۶۵، هات‌پوینت اولین سری محصولات تمام سفید و لعاب‌کاری شده‌ ، اولین یخچال چرخ دار، و اولین لباسشویی با سرعت حرکت کمش را تولید کرد.

  امروزه هات‌پوینت هنوز یکی از کارخانه‌های پیش‌رو در زمینه وسایل برقی خانگی است، و یکی از اولین نام‌هایی می‌باشد که مشتریان به هنگام خرید یک محصول جدید به یاد می‌آورند.

  ما متخصص تعمیر هات‌پوینت هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات هات‌پوینت به دست آورید.

  مراحل تعمیر مایکروفر هات‌پوینت Hotpoint

  ۴ انجام تعمیرات

  مایکروفر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل مایکروفر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  تعمیرات مایکروفر هات‌پوینت

  مشکلات مایکروفر هات‌پوینت

  مایکروفر غذا را در زمان کوتاه بدون افزودن آب یا چربی می‌پزد از طرفی همه انرژی در مایکروفر صرف پخت‌وپز می‌شود و برای گرم کردن ظرف یا طبقات فر هدر نمی‌رود بنابراین مایکروفر وسیله‌ای سازگار با مصرف بهینه انرژی است. مایکروفر دارای مشکلات رایجی هستند:

  مایکروویو هات‌پوینت گرم نمی‌کند:‌ چنانچه در مدت ۳ دقیقه با توان ۹۰۰ وات نتواند یک لیوان آب را گرم نماید با مرکز خدمات تماس بگیرید.

  مایکروویو هات‌پوینت جرقه می‌زند:‌ دقت شود که داخل مایکروفر از ظروف فلزی یا ظروفی که دارای تزئینات آب‌کاری شده بوسیله فلزات هستند استفاده نشده باشد.

  سینی مایکروفر هات‌پوینت نمی‌چرخد یا کند می‌چرخد:‌ داخل مایکروفر، سینی و ریل و چرخ زیر سینی کاملا تمیز شود تا ذرات غذا و چربی باقی نمانده باشد. اگر سینی اصلا نمی‌چرخد با خدمات تماس بگیرید.

  مایکروفر هات‌پوینت دود می‌کند:‌ در صورت تمیز بودن مایکروفر اگر در برنامه مایکروویو (یا انتخاب کلید استارت) دود کردن به همراه بوی غیرعادی باشد با خدمات تماس بگیرید.

  مایکروویو هات‌پوینت روشن نمی‌شود: در صورت استفاده بدون تجربه قبلی، جهت استفاده و روشن نمودن مایکروفر به دفترچه راهنما مراجعه شود. پریز برق مشکلی ندارد؟

  مایکروفر هات‌پوینت در حین کار خاموش می‌شود یا متوقف می‌شود: در موارد استفاده در زمان‌های طولانی و یا پی در پی امری طبیعی است. به دلیل وجود ترموستات در صورتی که مایکروفر از حد مجاز بیشتر گرم شود خاموش می‌گردد.

  مایکروفر هات‌پوینت بو می‌دهد: یک کاسه سرخالی آب به مدت ۱۰دقیقه در حالت گریل جوش بخورد. پس از اتمام کار با یک دستمال نخی نو (که بو ندهد) داخل مایکروفر تمیز شود.

  دیگر مشکلات مایکروفر هات‌پوینت

  • کلیدهای روی مایکروفر فرمان نمی‌گیرند
  • مایکروویو صدا می‌دهد
  • گریل مایکروفر روشن نمی‌شود
  • لامپ مایکروویو روشن نمی‌شود
  • خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروویو

  برای درخواست تعمیرات یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات مایکروفر هات‌پوینت، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر مایکروفر آاگ به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی هات‌پوینت Hotpoint

  تعمیر ماشین لباسشویی هات‌پوینت

  تعمیر اجاق گاز و فر هات‌پوینت

  تعمیر یخچال فریزر هات‌پوینت

  تعمیر ماشین ظرفشویی هات‌پوینت