۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (4 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر یخچال فریزر هایر در تهران

تعمیر یخچال فریزر هایر
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
یخچال فریزر هایر

تعمیر یخچال فریزر هایر در تهران

آیا یخچال فریزر هایر شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر هایر تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما یخچال فریزر هایر شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم یخچال فریزر هایر شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که یخچال فریزر هایر دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

یخچال فریزر هایر شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح یخچال فریزر هایر، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر یخچال فریزر هایر را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه هایر

  شرکت هایر در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۴ تأسیس شد. گروه هایر، تحت هدایت فلسفه مدیریت سازمانی و فلسفه‌ی کسب و کار ژانگ رویمین با روز توسعه‌ی جدید هماهنگ شده و پیوسته تغییر و تحولاتی اساسی را اجرا کرد. پس از تجربه‌ی سیاست ایجاد نام تجاری، سیاست ایجاد تنوع، سیاست بین المللی شدن، سیاست تبدیل شدن به برند جهانی و سیاست شبکه سازی، شرکت هایر از یک کارخانه‌ی کوچک اشتراکی در آستانه‌ی فروپاشی به یک شرکت زیست محیطی به رهبری اینترنت توسعه یافته است.

  گروه هایر با داشتن ۱۰ مرکز R&D، و ۲۴ منطقه‌ی صنعتی، ۱۰۸ کارخانه‌ی تولیدی و ۶۶ مرکز فروش در سراسر جهان به خود می‌بالد.

  در حال حاضر، گروه هایر مالک هایر، کارسات، لوازم خانگی جنرال الکتریک، فیشر و پایکل، آکوا و لیدر به عنوان برندهای لوازم خانگی هوشمند خود است.

  ما متخصص تعمیر هایر هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات هایر به دست آورید.

  مراحل تعمیر یخچال فریزر هایر Haier

  ۴ انجام تعمیرات

  یخچال فریزر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل یخچال فریزر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  تعمیرات یخچال فریزر هایر

  مشکلات یخچال فریزر هایر

  فرض کنید در یخچال فریزر هایر را باز می‌کنید و مجبور می‌شوید همه چیز را در سطل زباله بریزید. وقتی برای مدتی طولانی یخچال‌تان درست کار نمی‌کند، دقیقاً مجبور می‌شوید همین کار را بکنید. نکته مثبت اینجاست که خیلی از مشکلات رایج به شکلی هستند که می‌توانید آن را حل کنید. در اینجا چند خرابی رایج،‌ به همراه علت احتمالی و راه سریع درست کردنش آمده است.

  دمای یخچال فریزر هایر به اندازه کافی سرد نیست: اگر اتصالات ترموستاتِ برفک‌زدا، یخ زده‌اند باید عوض شوند. با این‌حال، ‌اول یخچال‌تان را از برق بکشید و سعی کنید پیچه چگالنده را با برس یا مکنده مخصوص تمیز کنید. اگر فایده‌ای نداشت با ما تماس بگیرید.

  یخ‌ساز یخچال فریزر هایر کار نمی‌کند: ممکن است مدول موتور یخ‌ساز گیر کرده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. یک علت محتمل دیگر می‌تواند گیر کردن آب در ورودی شیر باشد.

  یخچال فریزر هایر کار نمی‌کند: ممکن است بر اثر نوسانات شدید جریان برق، رله فرسوده، و یا قطع شدن یک مدار، بورد کنترل الکتریکی آسیب دیده باشد، و احتیاج به تعویض داشته باشد.

  یخچال فریزر هایر صداهای بلندی در می‌آورد:‌ اگر بورد کنترل الکتریکی صدمه خورده باشد باید تعویض گردد.

  یخچال فریزر هایر آب سرد یا یخ درست نمی‌کند:‌ فیلتر را مرتباً عوض می‌کنید؟ با گذشت زمان فیلتر آب یخچالتان آشغال‌ها و آلودگی‌هایی را که باید فیلتر کند، جمع می‌کند.

  موتور کمپرسور یخچال فریزر هایر به صورت یک‌سره کار می‌کند:‌ ترموستات ایراد دارد. گاز مبرد کم است و باید شارژ شود. کمپرسور ایراد دارد.

  یخچال فریزر هایر همیشه به یخ‌زدایی نیاز دارد: لاستیک درب ایراد دارد و باید  تمیز و در صورت نیاز عوض شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج یخچال فریزر هایر، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر یخچال فریزر هایر به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی هایر Haier

  تعمیر مایکروفر هایر Haier

  تعمیر کولر گازی هایر Haier

  تعمیر ماشین لباسشویی هایر Haier

  تعمیر ماشین ظرفشویی هایر Haier