۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس در تهران

تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
یخچال فریزر الکترولوکس

تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس در تهران

آیا ماشین لباسشویی الکترولوکس شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که ماشین لباسشویی الکترولوکس دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

ماشین لباسشویی الکترولوکس شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح ماشین لباسشویی الکترولوکس، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه الکترولوکس

  الکترولوکس سازنده لوازم برقی خانگی بین‌المللی سوییسی می‌باشد که دفتر مرکزی آن در استکهلم قرار دارد .این برند بعد از ویرپول Whirlpool بطور مداوم رتبه دوم بزرگ‌ترین برند لوازم خانگی جهان توسط واحدهای فروخته شده را بخود اختصاص داده است. محصولات الکترولوکس با نام‌های تجاری متفاوتی (شامل نام خودش) و عمدتا لوازم برقی اصلی و جاروبرقی به منظور استفاده مصرف‌کننده بفروش می‌رسد. این شرکت همچنین محصولاتی برای استفاده حرفه‌ای تولید می‌کند. الکترولوکس یک فهرست اولیه در بورس سهام استکهلم داشته و یکی از زیر مجموعه‌های ۳۰ شاخص سهام OMAX استکهلم می‌باشد. این شرکت از ادغام دو شرکت -Lux AB و Svenska بوجود آمده است. شرکت اولی یک تولیدکننده معتبر بوده و دیگری شرکتی تازه تاسیس متعلق به فروشنده سابق جاروبرقی و کارمند شرکت قبلی بوده است.

  ما متخصص تعمیر الکترولوکس هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به دست آورید.

  مراحل تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس

  ۴ انجام تعمیرات

  یخچال فریزر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل یخچال فریزر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  یخچال فریزر الکترولوکس

  مشکلات رایج یخچال فریزر الکترولوکس

  فرض کنید در یخچال فریزر الکترولوکس را باز می‌کنید و مجبور می‌شوید همه چیز را در سطل زباله بریزید. وقتی برای مدتی طولانی یخچال‌تان درست کار نمی‌کند، دقیقاً مجبور می‌شوید همین کار را بکنید. نکته مثبت اینجاست که خیلی از مشکلات رایج به شکلی هستند که می‌توانید آن را حل کنید. در اینجا چند خرابی رایج،‌ به همراه علت احتمالی و راه سریع درست کردنش آمده است.

  دمای یخچال فریزر الکترولوکس به اندازه کافی سرد نیست: اگر اتصالات ترموستاتِ برفک‌زدا، یخ زده‌اند باید عوض شوند. با این‌حال، ‌اول یخچال‌تان را از برق بکشید و سعی کنید پیچه چگالنده را با برس یا مکنده مخصوص تمیز کنید. اگر فایده‌ای نداشت با ما تماس بگیرید.

  یخ‌ساز یخچال فریزر الکترولوکس کار نمی‌کند: ممکن است مدول موتور یخ‌ساز گیر کرده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. یک علت محتمل دیگر می‌تواند گیر کردن آب در ورودی شیر باشد.

  یخچال فریزر الکترولوکس کار نمی‌کند: ممکن است بر اثر نوسانات شدید جریان برق، رله فرسوده، و یا قطع شدن یک مدار، بورد کنترل الکتریکی آسیب دیده باشد، و احتیاج به تعویض داشته باشد.

  یخچال فریزر الکترولوکس صداهای بلندی در می‌آورد:‌ اگر بورد کنترل الکتریکی صدمه خورده باشد باید تعویض گردد.

  یخچال فریزر الکترولوکس آب سرد یا یخ درست نمی‌کند:‌ فیلتر را مرتباً عوض می‌کنید؟ با گذشت زمان فیلتر آب یخچالتان آشغال‌ها و آلودگی‌هایی را که باید فیلتر کند، جمع می‌کند.

  موتور کمپرسور یخچال فریزر الکترولوکس به صورت یک‌سره کار می‌کند:‌ ترموستات ایراد دارد. گاز مبرد کم است و باید شارژ شود. کمپرسور ایراد دارد.

  یخچال فریزر الکترولوکس همیشه به یخ‌زدایی نیاز دارد: لاستیک درب ایراد دارد و باید  تمیز و در صورت نیاز عوض شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج یخچال فریزر الکترولوکس، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux

  تعمیر مایکروفر الکترولوکس

  تعمیر کولر گازی الکترولوکس

  تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

  تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس