۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (هنوز بدون رای)
Loading...

تعمیر یخچال فریزر آاگ در تهران

نمایندگی تعمیر آاگ AEG
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
یخچال فریزر آاگ AEG

تعمیر یخچال فریزر آاگ در تهران

آیا یخچال فریزر آاگ شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش یخچال فریزر آاگ تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما یخچال فریزر آاگ شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم یخچال فریزر آاگ شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که یخچال فریزر آاگ دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

یخچال فریزر آاگ شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح یخچال فریزر آاگ، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر یخچال فریزر آاگ را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

سفارش آنلاین تعمیرات (فوری)

همکاران ما بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

سوالات متداول

تاریخچه آاگ

امیل راتناو در سال ۱۸۸۷، بعد از خرید حق امتیاز تعدادی از اختراعات مخترع معروف آمریکایی، توماس ادیسون، آاگ را تأسیس کرد.

تقریباً ۷۰ سال بعد آن‌ها لاوامات را ارائه دادند، اولین وسیله برقی خانگی‌شان که هنوز در بریتانیا مورد علاقه خانواده‌ها است. ۱۸ سال بعد اولین فر تمام برقی را روانه بازار کردند و باعث خوشحالی بسیاری از مصرف‌‌کنندگان شدند.

وقتی صحبت از نوآوری می‌شود آاگ همیشه در خط اول است، و این باعث شده که تبدیل به یکی از کارخانه‌های پیش‌روی دنیا شود. در سال ۲۰۰۴ آاگ به گروه الکترولوکس ملحق شد تا بتواند کماکان درزمینه‌های مختلف، پیش‌گام عرضه لوازم برقی خانگی به بازار باشد.

ما متخصص تعمیرات آاگ هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات آاگ به دست آورید.

مراحل تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG

۴ انجام تعمیرات

یخچال فریزر آآگ تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

۳ مراجعه تعمیرکار

تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

۲ بررسی اولیه

مشکل یخچال فریزر آاگ بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

۱ درخواست تعمیرات

شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
تعمیر یخچال فریزر آاگ AEG

مشکلات رایج یخچال فریزر آاگ

فرض کنید در یخچال فریزر آاگ را باز می‌کنید و مجبور می‌شوید همه چیز را در سطل زباله بریزید. وقتی برای مدتی طولانی یخچال‌تان درست کار نمی‌کند، دقیقاً مجبور می‌شوید همین کار را بکنید. نکته مثبت اینجاست که خیلی از مشکلات رایج به شکلی هستند که می‌توانید آن را حل کنید. در اینجا چند خرابی رایج،‌ به همراه علت احتمالی و راه سریع درست کردنش آمده است.

دمای یخچال فریزر آاگ به اندازه کافی سرد نیست: اگر اتصالات ترموستاتِ برفک‌زدا، یخ زده‌اند باید عوض شوند. با این‌حال، ‌اول یخچال‌تان را از برق بکشید و سعی کنید پیچه چگالنده را با برس یا مکنده مخصوص تمیز کنید. اگر فایده‌ای نداشت با ما تماس بگیرید.

یخ‌ساز یخچال فریزر آاگ کار نمی‌کند: ممکن است مدول موتور یخ‌ساز گیر کرده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. یک علت محتمل دیگر می‌تواند گیر کردن آب در ورودی شیر باشد.

یخچال فریزر آاگ کار نمی‌کند: ممکن است بر اثر نوسانات شدید جریان برق، رله فرسوده، و یا قطع شدن یک مدار، بورد کنترل الکتریکی آسیب دیده باشد، و احتیاج به تعویض داشته باشد.

یخچال فریزر آاگ صداهای بلندی در می‌آورد:‌ اگر بورد کنترل الکتریکی صدمه خورده باشد باید تعویض گردد.

یخچال فریزر آاگ آب سرد یا یخ درست نمی‌کند:‌ فیلتر را مرتباً عوض می‌کنید؟ با گذشت زمان فیلتر آب یخچالتان آشغال‌ها و آلودگی‌هایی را که باید فیلتر کند، جمع می‌کند.

موتور کمپرسور یخچال فریزر آاگ به صورت یک‌سره کار می‌کند:‌ ترموستات ایراد دارد. گاز مبرد کم است و باید شارژ شود. کمپرسور ایراد دارد.

یخچال فریزر آاگ همیشه به یخ‌زدایی نیاز دارد: لاستیک درب ایراد دارد و باید  تمیز و در صورت نیاز عوض شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج یخچال فریزر آاگ، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

برای تعمیر یخچال فریزر آاگ به کمک نیاز دارید

تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG

تعمیر مایکروفر آاگ AEG

تعمیر کولر گازی آاگ AEG

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG