۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

تعمیر کولر گازی ویرپول
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
کولر گازی ویرپول

تعمیر کولر گازی ویرپول در تهران

آیا کولر گازی ویرپول شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش کولر گازی ویرپول تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما کولر گازی ویرپول شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم کولر گازی ویرپول شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که کولر گازی ویرپول دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

کولر گازی ویرپول شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح کولر گازی ویرپول، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر کولر گازی ویرپول را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه ویرپول

  جالب است که شرکت ویرپول Whirlpool به خاطر شکست تجاری یک خانواده شکل گرفت. در سال ۱۹۰۸، لو آپتون تمام پس‌انداز خود را برای سرمایه‌گذاری در تولید تجهیزات خانگی سرمایه‌گذاری کرد. زمانیکه شرکت نتوانست به سوددهی برسد، به وی فرصت انتخاب یک چیز ارزشمند به عنوان سود سرمایه‌گذاری اولیه اعطا کرد. آپتون نیز گواهی اختراع یک ماشین لباسشویی را انتخاب کرد، چراکه فکر می‌کرد می‌تواند آن را ارتقا دهد.

  در سال ۱۹۱۱، آپتون همراه با عموی خود اموری و برادر خود فرد شرکت Upton Machine را تاسیس کرد.

  پس از صد سال از شروع محقرانه خود، این شرکت اکنون به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه وسایل خانگی تبدیل شده است که در ۱۷۰ کشور جهان از جمله ایران بازار دارد.

  ما متخصص تعمیرات ویرپول هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات ویرپول به دست آورید.

  مراحل تعمیر کولر گازی ویرپول Whirlpool

  ۴ انجام تعمیرات

  کولر گازی شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل کولر گازی شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  تعمیرات کولر گازی ویرپول

  مشکلات کولر گازی ویرپول

  آیا کولر گازی ویرپول شما صدای بلند و ناجوری دارد؟ آیا باد کولر گازی ویرپول خنک نیست؟ احتمالاً کولر گازی ویرپول شما دچار یکی از مشکلات معمول کولر گازی شده است.

  کولر گازی ویرپول کار نمی‌کند:‌ اگر کولر گازی ویرپول کار نمی‌کند، ابتدا باتری‌های داخل ترموستات را بررسی کنید اگر باتری‌ها در وضعیت خوبی هستند، قطع‌کننده‌ی مدار را بررسی کنید. اگر آن هم درست کار می‌کند، مطمئن شوید که روی «خنک» تنظیم شده باشد.

  کولر گازی ویرپول خنک‌کنندگی ندارد: آیا فیلتر هوا را تعویض شده است؟ اول آن کار را انجام دهید. اگر همچنان خنک نمی‌کند، ممکن است ایراد از ترموستات باشد. اگر ترموستات هم درست کار می‌کند، به سراغ قسمت‌های بیرونی بروید. اوضاع خود دستگاه تهویه چطور است؟ آیا پوشیده از گیاه شده؟ آیا نشتی یا درز دارد؟

  کولر گازی ویرپول نشتی آب دارد: چکه کردن آب ممکن است در اثر مسدود شدن فیلتر، ترک برداشتن لوله تخلیه آب یا خراب شدن عایق‌بندی بوجود آمده باشند. این موارد را با دید چشم بررسی کنید.

  کویل‌های کولر گازی ویرپول یخ زده‌اند: یخ زدن کویل‌های کنداسور معمولاً در اثر تبرید کم یا محدود بودن جریان هوا اتفاق می‌افتد.

  گاهی اوقات مشکلات معمول کولر گازی راه‌حل‌های ساده‌ای دارند. آیا می‌خواهید این تابستان خنک بمانید؟ از کولر گازی‌تان مراقبت کنید و از تمیز بودن فیلتر و مناسب بودن جریان هوا اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات کولر گازی ویرپول، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

   

  برای تعمیر کولر گازی ویرپول به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی ویرپول Whirlpool

  تعمیر مایکروفر ویرپول

  تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

  تعمیر یخچال فریزر ویرپول

  تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول