۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

نمایندگی تعمیر مایکروفر حایر در تهران

تعمیر مایکروفر حایر
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
مایکروفر هایر

تعمیر مایکروفر حایر در تهران

آیا مایکروفر هایر شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش مایکروفر حایر تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما مایکروفر هایر شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم مایکروفر حایر شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که مایکروفر هایر دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

مایکروفر هایر شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح مایکروفر هایر، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر، نمایندگی تعمیرات مایکروفر حایر را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۲۸۹۹۲۲۷ - ۴۴۸۵۹۰۱۷ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  سوالات متداول

  تاریخچه هایر

  شرکت هایر در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۴ تأسیس شد. گروه هایر، تحت هدایت فلسفه مدیریت سازمانی و فلسفه‌ی کسب و کار ژانگ رویمین با روز توسعه‌ی جدید هماهنگ شده و پیوسته تغییر و تحولاتی اساسی را اجرا کرد. پس از تجربه‌ی سیاست ایجاد نام تجاری، سیاست ایجاد تنوع، سیاست بین المللی شدن، سیاست تبدیل شدن به برند جهانی و سیاست شبکه سازی، شرکت هایر از یک کارخانه‌ی کوچک اشتراکی در آستانه‌ی فروپاشی به یک شرکت زیست محیطی به رهبری اینترنت توسعه یافته است.

  گروه هایر با داشتن ۱۰ مرکز R&D، و ۲۴ منطقه‌ی صنعتی، ۱۰۸ کارخانه‌ی تولیدی و ۶۶ مرکز فروش در سراسر جهان به خود می‌بالد.

  در حال حاضر، گروه هایر مالک هایر، کارسات، لوازم خانگی جنرال الکتریک، فیشر و پایکل، آکوا و لیدر به عنوان برندهای لوازم خانگی هوشمند خود است.

  ما متخصص تعمیر هایر هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات هایر به دست آورید.

  مراحل تعمیر مایکروفر هایر Haier

  ۴ انجام تعمیرات

  مایکروفر شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل مایکروفر شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  تعمیرات مایکروفر هایر

  مشکلات مایکروفر هایر

  مایکروفر غذا را در زمان کوتاه بدون افزودن آب یا چربی می‌پزد از طرفی همه انرژی در مایکروفر صرف پخت‌وپز می‌شود و برای گرم کردن ظرف یا طبقات فر هدر نمی‌رود بنابراین مایکروفر وسیله‌ای سازگار با مصرف بهینه انرژی است. مایکروفر دارای مشکلات رایجی هستند:

  مایکروویو هایر گرم نمی‌کند:‌ چنانچه در مدت ۳ دقیقه با توان ۹۰۰ وات نتواند یک لیوان آب را گرم نماید با مرکز خدمات تماس بگیرید.

  مایکروویو هایر جرقه می‌زند:‌ دقت شود که داخل مایکروفر از ظروف فلزی یا ظروفی که دارای تزئینات آب‌کاری شده بوسیله فلزات هستند استفاده نشده باشد.

  سینی مایکروفر هایر نمی‌چرخد یا کند می‌چرخد:‌ داخل مایکروفر، سینی و ریل و چرخ زیر سینی کاملا تمیز شود تا ذرات غذا و چربی باقی نمانده باشد. اگر سینی اصلا نمی‌چرخد با خدمات تماس بگیرید.

  مایکروفر هایر دود می‌کند:‌ در صورت تمیز بودن مایکروفر اگر در برنامه مایکروویو (یا انتخاب کلید استارت) دود کردن به همراه بوی غیرعادی باشد با خدمات تماس بگیرید.

  مایکروویو هایر روشن نمی‌شود: در صورت استفاده بدون تجربه قبلی، جهت استفاده و روشن نمودن مایکروفر به دفترچه راهنما مراجعه شود. پریز برق مشکلی ندارد؟

  مایکروفر هایر در حین کار خاموش می‌شود یا متوقف می‌شود: در موارد استفاده در زمان‌های طولانی و یا پی در پی امری طبیعی است. به دلیل وجود ترموستات در صورتی که مایکروفر از حد مجاز بیشتر گرم شود خاموش می‌گردد.

  مایکروفر هایر بو می‌دهد: یک کاسه سرخالی آب به مدت ۱۰دقیقه در حالت گریل جوش بخورد. پس از اتمام کار با یک دستمال نخی نو (که بو ندهد) داخل مایکروفر تمیز شود.

  دیگر مشکلات مایکروفر هایر

  • کلیدهای روی مایکروفر فرمان نمی‌گیرند
  • مایکروویو صدا می‌دهد
  • گریل مایکروفر روشن نمی‌شود
  • لامپ مایکروویو روشن نمی‌شود
  • خارج شدن هوای گرم از زیر مایکروویو

  برای درخواست تعمیرات یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات مایکروفر هایر، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر مایکروفر هایر به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی هایر Haier

  تعمیر ماشین لباسشویی هایر Haier

  تعمیر کولر گازی هایر Haier

  تعمیر یخچال فریزر هایر Haier

  تعمیر ماشین ظرفشویی هایر Haier