۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران

آیا ماشین لباسشویی الکترولوکس شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که ماشین لباسشویی الکترولوکس دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

ماشین لباسشویی الکترولوکس شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح ماشین لباسشویی الکترولوکس، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  ثبت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی

  همکاران ما بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

  سوالات متداول

  تاریخچه الکترولوکس

  الکترولوکس سازنده لوازم برقی خانگی بین‌المللی سوییسی می‌باشد که دفتر مرکزی آن در استکهلم قرار دارد .این برند بعد از ویرپول Whirlpool بطور مداوم رتبه دوم بزرگ‌ترین برند لوازم خانگی جهان توسط واحدهای فروخته شده را بخود اختصاص داده است. محصولات الکترولوکس با نام‌های تجاری متفاوتی (شامل نام خودش) و عمدتا لوازم برقی اصلی و جاروبرقی به منظور استفاده مصرف‌کننده بفروش می‌رسد. این شرکت همچنین محصولاتی برای استفاده حرفه‌ای تولید می‌کند. الکترولوکس یک فهرست اولیه در بورس سهام استکهلم داشته و یکی از زیر مجموعه‌های ۳۰ شاخص سهام OMAX استکهلم می‌باشد. این شرکت از ادغام دو شرکت -Lux AB و Svenska بوجود آمده است. شرکت اولی یک تولیدکننده معتبر بوده و دیگری شرکتی تازه تاسیس متعلق به فروشنده سابق جاروبرقی و کارمند شرکت قبلی بوده است.

  ما متخصص تعمیر الکترولوکس هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به دست آورید.

  مراحل تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

  ۴ انجام تعمیرات

  ماشین لباسشویی شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل ماشین لباسشویی شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  ماشین لباسشویی الکترولوکس

  مشکلات رایج ماشین لباسشویی الکترولوکس

  از مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس می‌توان به کار نکردن پمپ تخلیه و ماندن آب در ماشین، و صدای بلند بلبرینگ ها در دورهای چرخش، اشاره کرد.

  ماشین لباسشویی الکترولوکس روشن نمی‌شود

  ما دستورالعملی برای این مشکل عمومی زمانی که ماشین لباسشویی شروع نمی‌شود داریم ولی باید دلایل زیادی از اینکه برق به ماشین لباسشویی نمی‌رسد تا سنسور معیوب می‌تواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود.

  دیگ ماشین لباسشویی الکترولوکس نمی‌چرخد

  بررسی کنید که لباس‌های داخل دیگ متعادل باشند و خود ماشین لباسشویی تراز باشد.

  ماشین لباسشویی الکترولوکس آبگیری نمی‌کند

  اگر ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کنند مشکل ممکن است به لوله‌های ورودی، فیلترها و حتی سنسور فشار (سطح آب) مربوط باشد. این موردی است که باید توسط تکنسین عیب‌یابی شود.

  ماشین لباسشویی الکترولوکس تخلیه نمی‌کند

  فیلتر را به صورت منظم تمیز و پاک‌سازی کنید. فیلتر تخلیه زیر ماشین لباسشویی قرار دارد و از قسمت در دسترس است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج ماشین لباسشویی الکترولوکس، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux

  تعمیر مایکروفر الکترولوکس

  تعمیر کولر گازی الکترولوکس

  تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس

  تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس