۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 رای, میانگین: 5,00 از 5)
Loading...

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک
خدمات سریع و قابل اعتماد
ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و حومه
تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص
استفاده از لوازم یدکی اصلی
ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در تهران

آیا ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند. ما می‌توانیم ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که ماشین لباسشویی جنرال الکتریک دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

ماشین لباسشویی جنرال الکتریک شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود. و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک را پر کنید یا از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۰-۰۲۱ تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

  ثبت سفارش تعمیرات ماشین لباسشویی

  همکاران ما بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

  سوالات متداول

  تاریخچه جنرال الکتریک GE

  لوازم برقی برند جی ای یک شرکت لوازم خانگی با مرکزیت لوییس ویل واقع در ایالت کنتاکی می‌باشد. این برند متعلق به هایر Haier یک شرکت تولیدی چینی بوده که یکی از برندهای معروف لوازم برقی در ایالات متحده و تولیدکنندگان لوازم خانگی با عنوان جی‌ای GE، پروفایل Profile، کافی cafe، مونوگرام Monogram و هات پوینت Hotpoint می‌باشد. این شرکت همچنین صاحب فرست بیلت یک جامعه همکاری جهانی و بنای آرت میکرو فکتوری در لوییس ویل ایالت کنتاکی است. این شرکت تا سال ۲۰۱۶ متعلق به جنرال الکتریک بود و در ادامه با نام لوازم برقی  GEو لوازم روشنایی و مصرف کننده صنعتی GEشناخته شد .هایر تا سال ۲۰۵۶ حق دارد از برند GE استفاده کند. تا ژوئن سال ۲۰۱۷ شرکت صاحب سهم ۱۴٪ بازار از فروش لوازم برقی آمریکا بود.

  ما متخصص تعمیر جی‌ای GE هستیم، پس همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری راجع به خدمات تعمیرات جنرال الکتریک به دست آورید.

  مراحل تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GE

  ۴ انجام تعمیرات

  ماشین لباسشویی شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

  ۳ مراجعه تعمیرکار

  تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

  ۲ بررسی اولیه

  مشکل ماشین لباسشویی شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

  ۱ درخواست تعمیرات

  شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.
  ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  مشکلات رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  از مشکلات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می‌توان به کار نکردن پمپ تخلیه و ماندن آب در ماشین، و صدای بلند بلبرینگ ها در دورهای چرخش، اشاره کرد.

  ماشین لباسشویی جنرال الکتریک روشن نمی‌شود

  ما دستورالعملی برای این مشکل عمومی زمانی که ماشین لباسشویی شروع نمی‌شود داریم ولی باید دلایل زیادی از اینکه برق به ماشین لباسشویی نمی‌رسد تا سنسور معیوب می‌تواند باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی شود.

  دیگ ماشین لباسشویی جنرال الکتریک نمی‌چرخد

  بررسی کنید که لباس‌های داخل دیگ متعادل باشند و خود ماشین لباسشویی تراز باشد.

  ماشین لباسشویی جنرال الکتریک آبگیری نمی‌کند

  اگر ماشین لباسشویی آبگیری نمی‌کنند مشکل ممکن است به لوله‌های ورودی، فیلترها و حتی سنسور فشار (سطح آب) مربوط باشد. این موردی است که باید توسط تکنسین عیب‌یابی شود.

  ماشین لباسشویی جنرال الکتریک تخلیه نمی‌کند

  فیلتر را به صورت منظم تمیز و پاک‌سازی کنید. فیلتر تخلیه زیر ماشین لباسشویی قرار دارد و از قسمت در دسترس است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی‌های رایج ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

  برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به کمک نیاز دارید

  تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک GE

  تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک

  تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

  تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

  تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک